خرید فالوور تضمینی مطمئن

از اینستاگرام برای کار خود استفاده می کنی ، حتما دوست داری که بیشتر دیده شوی و در مقابل چشمان خریداران بیشتری قرار بگیری. داشتن فالوور بیشتر و به خصوص داشتن فالوور هدفمند در اینستاگرام شانس شما را برای دیده شدن و فروش بیشتر افزایش می دهد که یکی از بهترین راه ها ، خرید فالوور تضمینی و هدفمند است.

 

تبلیغات پاپ اپ در اینستاگرام

پلتفرم اینستاگرام جزء محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی است که تقریبا 24میلیون کاربر فعال ایرانی دارد.

با خرید فالوور پاپ اپ  تبلیغات پاپ و موثر در اینستاگرام جهت معرفی پیج شما به دیگر کاربران انجام خواهد شد

انواع شیوه‌ی تبلیغاتی پاپ آپ

روش تبلیغاتی پاپ آپ در بستر اینترنت بر دو نوع است که در ادامه مطلب به شرح کامل آنها و تفاوت‌هایی که بین این دو روش وجود دارد خواهیم پرداخت.

1. Pop – under پاپ آپ آندر: معمولا زمانی که شما در اینترنت گشت و گذار می‌کنید، پس از اتمام کار خود و در هنگام خروج از صفحه‌ی اینترنت خود می‌توانید این نوع پاپ آپ را مشاهده کنید. این گونه پاپ آپ به صورت یک پنجره‌ی کوچک در زیر آخرین صفحه‌ای که باز کردید قابل مشاهده است و با کلیک کردن بر روی اعلان پاپ آپ نمایش داده شده یک پنجره‌ی جدید در پشت صفحه‌ی فعلی شما باز می‌شود که با رفتن شما درون آن پیج با نحوه‌ی تبلیغات و کار این نوع پاپ آپ بیشتر آشنا می‌شوید.

2. پاپ آپ نیوتب این نوع از تبلیغات پاپ آپ هم درون صفحات اینترنت به چشم می‌خورند، زمانی که شما به بستر اینترنت می‌روید چنین پاپ آپ‌هایی را مشاهده می‌کنید و با کلیک بر روی پنجره‌ی پاپ آپ نمایش داده شده ، درون صفحه‌ی خود ، فورا یک صفحه‌ی جدیدی مرورگر برای شما باز می‌کند که تبلیغات آن برای شما کاربر عزیز قابل مشاهده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *