خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر کانال تلگرام

تلگرام را می‌توان یکی از بهترین رسانه مجازی دنیا دانست به صورتی که کاربران آن در جهان به بیش از 200 میلیون کاربر و در ایران به بیش از 40 میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است.

روش های مختلفی برای افزایش ممبر وجود دارد مانند تبلیغ کردن در کانال ها و گروه ها و ربات های عضویت اجباری کانال ها

در هر کانال تلگرام محتوای اجتماعی، آموزشی، علمی و … به اشتراک گذاشته می‌شود.

هر چه محتوای تولید شده برای مخاطبان جذاب و زیباتر باشد، تعداد ممبرهای زیادی عضو کانال میشوند و در نتیجه درآمد حاصل از کانال هم به همین ترتیب افزایش خواهد یافت. و میتوانید با دریافت تبلیغات هزینه دریافت کنید و به درامد بالایی برسید.

 

 

تمامی کسب و کار‌ها برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت نیازمند معرفی کسب و کار خود و تبلیغات هستند. به نوعی می‌توان گفت که تبلیغات از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مواردی است که باید به آن توجه بسیار زیادی کرد. برای انجام این کار روش‌ها ی مختلفی وجود دارد. اما به طور کلی تبلیغات به دو شیوه‌ی آنلاین( online ) و آفلاین انجام می‌شود که می‌توان از هر دوی آن‌ها برای معرفی کسب و کار‌ها و برندهای خود استفاده کرد.

روش های مختلفی برای خرید ممبر در اینترنت وجود دارید،در ادامه چند مورد رو بررسی میکنیم.📣

🔆 1 _ افزایش ممبر از طریق پاپ آپ

🔆 2 _ افزایش ممبر از طریق عضویت اجباری

🔆 3 _ افزایش ممبر از طریق ممبر فیک و غیرفعال

🔆 4 _ افزایش ممبر از طریق تبلیغات پروکسی

🔆 5 _ افزایش ممبر از طریق تبلیغات نوتیفیکیشن

🔆 6 _ افزایش ممبر از طریق بازدید بنر یا پست

🔆 7 _ افزایش ممبر با استفاده از تبلیغات یا INFLUENCER MARKETING

🔆 8 _ افزایش ممبر از طریق ربات های تلگرامی

1 _افزایش ممبر پاپ اپ

روش ارسال کاربران پاپ اپ با استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید و IOS نصب شده روی گوشی افراد میباشد، به صورت خودکار برنامه ای در تلگرام باز می شود و از کاربر درخواست می‌شود آیا میخواهید در کانال شما عضو شود یا خیر. احتمالا تاکنون با این تبلیغات روبه رو شده اید 

به این روش روش تبلیغات پاپ اپ یا ممبر اختیاری گفته میشود.

 

2 _افزایش ممبر از طریق عضویت اجباری

روش ارسال کاربران اجباری به کانال شما با استفاده از اپلیکیشن‌های تلگرام غیر رسمی اندروید و IOS نصب شده روی گوشی افراد میباشد، به صورت خودکار داخل کانال های افراد عضو میشوید بدون این که متوجه شوید.

به این روش تبلیغات اجباری یا نامرئی گفته میشود.

3 _ افزایش ممبر از طریق ممبر فیک و غیرفعال

روش ارسال این نوع ممبر به 2 صورت انجام میشود

1 با استفاده از برنامه های سکه ای

2 با استفاده از سرور های تلگرام

1 با استفاده از اپ های سکه ای میتوانید به صورت نامحدود به کانال خود ممبر فیک اضافه کنید معمولا واریزی از طریق این نوع برنامه ها کمی طولانی تر خواهد شد

2 با استفاده از سرور های اختصاصی میتونید به صورت تعداد ظرفیت مشخص برای کانال / گروه خود ممبر ارسال کنید زمان انجام این نوع سفارشات بسیار سریع انجام میشود و مانند برنامه های سکه ای نمیباشد.

4 _ افزایش ممبر از طریق تبلیغات پروکسی 

روش ارسال این نوع ممبر واقعی به این صورت میباشد که وقتی شما به تلگرام به یک پروکسی متصل میشوید.میتوانید اسپانسری اون پروکسی رو دریافت کنید با این عنوان که به صاحب پروکسی مبلغی پرداخت میکنید و پروکسی به شما در زمان مشخص کرایه داده میشود.برای مدت زمان مشخص مثلا به مدت 1 ساعت کانال شما به پروکسی متصل میشود و کانال شما به اول لیست کانال های تلگرام می آید و همه افرادی که به این پروکسی متصل هستند کانال شما رو مشاهده میکنند و درصورت رضایت عضو پیج شما خواهد شد

به این روش اضافه کردن ممبر توسط اسپانسری ( پروکسی ) گفته می شود.

نمونه کانال متصل شده به پروکسی

Proxy_خدمات جم آنلاین

 

5 _ افزایش ممبر از طریق تبلیغات نوتیفیکیشن

روش ارسال این نوع ممبر با استفاده از پنل های نوتیفیکیشن انجام می شود.با استفاده از اعلان های گوشی های هوشمند قابل اجراء می باشند.برنامه های اندروید و IOS  مختلفی وجود دارند که میتوانند ارسال این تبلیغ را انجام دهند.

وقتی شما هم در حال استفاده از برنامه های گوشی باشید این پیغام ها نمایش داده خواهند شد بالای گوشی همراه و فرد با کلیک کردن بر روی این تبلیغات می تواند به عضویت در کانال دربیاید.

 

6 _ افزایش ممبر از طریق بازدید بنر یا پست

1- یکی از بهترین روش‌ تبلیغات در تلگرام روش تبلیغ بازدیدی در تلگرام است، چرا که تلگرام بر اساس بازدید پیش می‌رود. منظور من از بازدید در تلگرام چیست؟؟؟

🔸مثلا ( مطلبی را از یک کانال برای شخصی فوروارد کنید. در این حالت شما یک آیکن چشم کوچک پایین پست می‌بینید و یک عدد کنارش،این عدد نشان‌دهنده بازدید از آن پست یا تعداد افرادی است که آن پست را دیده‌اند.)

2- تبلیغات ثابت و ساعتی تلگرام در کانال های دارای عضو بالا
توی این روش شما یه مبلغ به کانال های میدید و در ازای اون تبلیغ شما برای ۱۲ تا 48 ساعت توی کانال های مختلف منتشر میشه، حالا فایده این روش چیست ؟

1🔸برای برند شما و جذب مشتری بهترین تبلیغ و جذب کاربر است
۲🔸تنوع مخاطبای شما خیلی گسترده میشه و کیفیت بازدهی بالا میرود
۳🔸هم اینکه خودتون انتخاب میکنید که چه زمانی تبلیغتون دیده میشه

 

7 _ افزایش ممبر با استفاده از تبلیغات

تبلیغات یا INFLUENCER MARKETING

در تلگرام شما میتونید توی کانال افراد و تاثیر گذاری که تونستن اعضای زیادی جذب کنن ، تبلیغتون رو منتشر کنید.

این روش یکی از روش های تبلیغاتی میباشد

علاوه بر این که پست و محتوای کانال خود را به تعداد کاربران بیشتری نمایش میدهید علاوه بر آن میزان بازدهی کانال شما نسبتا کیفیت بالایی پیدا خواهد کرد.

 

8 _ افزایش ممبر از طریق ربات های تلگرامی

در این روش تبلیغاتی با مراجعه به گروه های تلگرامی میبینید در هر گروه 1-2 ربات داخل گروه عضو میباشند شما با استفاده از این ربات ها میتوانید اعضای کانال خود را به صورت واقعی افزایش دهید.ابتدا با ادمین ربات مشورت کرده و تعرفه تبلیغات رو دریافت کنید و میتونید با پرداخت هزینه ربات رو تا مدت مشخصی به صورت اجباری به کانال خود متصل کنید در نتیجه هر فردی که داخل گروه بخواهد پیام یا تبلیغات ارسال کند ابتدا باید داخل کانال شما عضو شود بعد از عضویت داخل گروه پیام دهد

 

 

امید واریم این مقاله برای شما دوستان مفید بوده باشد

اگر روش های تبلیغاتی دیگری مدنظر دارید و کانال های با میزان عضو های بالا که بهترین کانال تلگرامی میباشد که داخل این بخش ثبت نشده است داخل کامنت ذکر کنید که دیگر کاربران استفاده کنند.

❤️❤️❤️

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *