ممبر اد اجباری چیست؟

_ممبر اد اجباری چیست؟

 

با همه گیر شدن استفاده از تلفن همراه و بالا رفتن سرعت اتصال کاربران به اینترنت و رونق گرفتن فضای مجازی ، استفاده از تلفن همراه به بالاترین سطح خود در میان کاربران فضای مجازی رسیده است. در این میان یکی از بخش هایی که بیشتر زمان استفاده مردم از تلفن همراه رابه خودش اختصاص می دهد ، استفاده از شبکه مجازی تلگرام است.

محبوبیت پیام رسان در بین مردم ایران از کسی پوشیده نیست. این پیام رسان محبوب با امکانات متفاوتی که به کاربران ارائه می دهد توانسته است روز به روز بر محبوبیتش بیافزاید. یکی از مرسوم ترین و پر استفاده ترین این امکانات قابلیت ایجاد کانال/گپ است. بسیاری از کسب و کارها به منظور معرفی و فروش محصولات اقدام به ایجاد کانال نموده اند. خیلی از افراد هم برای بیان اعتقادات و … اقدام به راه اندازی کانال تلگرام نموده اند. 

 

قاعدتا هرکسی تلاش می نماید کانال خود را ارتقا داده و جمعیت فعال آن را بالا  ببرد. یکی از روش های افزایش عضو کانال تلگرام شما ، ممبر اد اجباری تلگرام است. در این روش افراد بدون اینکه اطلاعی داشته باشند در کانال شما اد می شوند. این کار از طریق ربات های قعال تلگرام یا نسخه های فارسی تلگرام صورت می پذیرد. 

_آیا ممبر واقعی تلگرام دارای بازدید می باشد؟

تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی، موبوگرام، تلگرام فارسی و … می توانند کاربرهایی را که دارند، وارد کانال تلگرامی شما بکنند؛ممبر اد اجباری یک نوع ممبر واقعی است پس قطعا دارای بازدید نیز می باشد، اما به دلیل اینکه کاربران به صورت اجباری وارد کانال شما می شوند، ممکن است این بازدید ها بسیار کم باشند، و یا حتی این بازدید ها پیوسته صورت بگیرند، چون من یک کاربر هستم و وارد کانال شما می شوم اما چند روز بعد تلگرام خود را چک می کنم.

ارزان بودن ممبر اجباری به این خاطر است که بدون اجازه کاربر رخ می دهد، یعنی زمانی که ممبر اد اجباری خریداری می کنید، کابر بدون اجازه وارد کانال شما می شود، پس طبیعتا نسبت به ممبر اختیاری تلگرام ارزان تر است.

 

توجه : ممبر اد اجباری تلگرام معمولا با ریزش بالایی همراه است ، چرا که کاربران با اختیار خودشان در کانال وارد نمی شوند ، اما با توجه به واقعی بودن ممبرها و قیمت پایین ؛ این نوع جذب ممبر بسیار مقرون به صرفه است.

  1. ممبرها با انتخاب خودشان عضو کانال شما نمی شوند.( اجباری عضو میشوند. )
  2. جذب ممبر از نسخه های غیر رسمی تلگرام انجام می شود.
  3. اکثر ممبرهای کانال فعال بوده و واقعی هستند لذا تضمینی برای همیشه وجود ندارد.
  4. با توجه به اجباری بودن این نوع ممبر معمولا با ریزش بالاتری همراه است.
  5. میزان ریزش ممبر کانال بستگی به موضوع کانال و نحوه مدیریت آن خواهد داشت.

برای ثبت ممبر اد اجباری به بخش ثبت سفارش مراجعه نموده و از بخش تلگرام،گزینه خرید ممبر،ممبر اد اجباری اقدام به سفارش نمایید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *